• Język Rosyjski
  • Język Niemiecki
  • Język Polski

Jakość

Więcej informacji

bRafał Moskal/bbr /span class=detaildyrektor zarządzający/spanbr /tel. +48 32 615 13 43br /GSM +48 604 790 776br /e-mail: link ramon@ramon.pl - mailramon@ramon.pl/link

formularz zapytania

Jakość

Jakość maszyn do produkcji aerozoli to standard, którego oczekuje każdy klient. Jednak zapewnienie jakości nie wiąże się tylko z samym produktem, to także jakość procesów logistycznych i obsługi klienta.

Jakość związana jest przede wszystkim z produktem, ale dotyczy także szeregu innych procesów powiązanych z procesem sprzedaży, wdrożenia i obsługi klienta. W przypadku maszyn aerozolowych jest to niezwykle istotne, dlatego też ważnym jest posiadanie zintegrowanego systemu zarządzania jakością, który potwierdzałby wysoką jakość produkcji i wdrożeń.

Mając na uwadze współpracę z najlepszymi w branży producentami aerozoli w Polsce i Europie firma Ramon od 2004 roku potwierdza wysoką jakość produkcji posiadaniem certyfikatu systemu zarządzania jakością zgodnego z normą DIN EN ISO 9001:2000. Dzięki czemu Klienci firmy uzyskują gwarancję i bezpieczeństwo produkcji produktów aerozolowych.

Jakość związana jest także bezpośrednio z obsługą klienta. Konsultanci firmy Ramon przywiązują szczególną wagę do procesu obsługi klienta. Klienci nie muszą tracić czasu na proces koordynacji wdrożenia, ponieważ Ramon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie wdrożenia linii produkcyjnej.


Copyright © 2008 RAMON Rafał Moskal

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą  Cookies.    AKCEPTUJĘ