• Język Rosyjski
  • Język Niemiecki
  • Język Polski

Firma

Więcej informacji

bRafał Moskal/bbr /span class=detaildyrektor zarządzający/spanbr /tel. +48 32 615 13 43br /GSM +48 604 790 776br /e-mail: link ramon@ramon.pl - mailramon@ramon.pl/link

formularz zapytania

Profil Firmy

"Wzrost jakości produkcji oraz wydajności procesów produkcyjnych to cele, które od lat towarzyszą nam przy wdrażaniu każdej nowej linii do produkcji aerozoli"

Ramon jest firmą doradczo-produkcyjną wyspecjalizowaną we wdrożeniach i produkcji maszyn aerozolowych. Skala rozwiązań proponowanych przez Ramon zaczyna się od małych urządzeń laboratoryjnych, poprzez maszyny półautomatyczne do małych zakładów, aż po całe linie produkcyjne w pełni zautomatyzowane. Każda linia produkowana jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta, w tym przeznaczenia, planowanej wydajności, możliwości adaptacyjnych (wielkości i układu architektonicznego hali produkcyjnej).

Ramon zatrudnia inżynierów i konsultantów o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie pneumatyki, mechaniki precyzyjnej oraz automatyki. Bogata praktyka w produkcji i wdrożenia oraz doświadczenie w branży aerozoli pozwoliły na stworzenie maszyn i urządzeń dla branży aerozoli, które wspomagają wydajność procesów produkcyjnych i logistycznych przedsiębiorstw.

Mając na uwadze współpracę z najlepszymi producentami aerozoli w Polsce i Europie Ramon uzyskał i wprowadził system zarządzania jakością produkcji zgodny z normą DIN EN ISO 9001:2000. Ponadto urządzania produkowane przez firmę posiadają obowiązującą w całej Unii Europejskiej - Deklarację Zgodności.

Produkowane urządzenia wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów o najwyższej jakości - stali kwasoodpornej, aluminium PA6 oraz są powlekane chromonikieliną. Specjalnie dobrane uszczelnienia odporne na wszelkiego rodzaju media stosowane w produkcji aerozoli oraz pneumatyka wiodących firm (Festo, Camozzi) gwarantują długą i niezawodną eksploatację.

Ponadto Ramon zapewnia serwis oraz szkolenia w obsłudze.

 

 


Copyright © 2008 RAMON Rafał Moskal

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą  Cookies.    AKCEPTUJĘ