• Język Rosyjski
  • Język Niemiecki
  • Język Polski

Firma

Więcej informacji

bRafał Moskal/bbr /span class=detaildyrektor zarządzający/spanbr /tel. +48 32 615 13 43br /GSM +48 604 790 776br /e-mail: link ramon@ramon.pl - mailramon@ramon.pl/link

formularz zapytania

Współpraca z klientem

Aby dostarczać produkty, które spełniają potrzeby i oczekiwania klienta Ramon przestrzega zasad współpracy zgodnych z najlepszymi praktykami w branży.

Wysoka jakość
Zapewnienie najwyższej jakości nie może podlegać żadnym kompromisom w przypadku produktów, które stanowią kluczową rolę w realizacji strategii biznesowych klienta. Oznacza to niższe koszty użytkowania i wdrożenia linii produkcyjnej oraz minimalizację ryzyka późniejszych problemów, napraw i przestojów.

Odpowiedzialność
Linia do produkcji aerozoli to niejednokrotnie kluczowy czynnik w strategii biznesowej dlatego przy projektowaniu i wdrażaniu Ramon zawsze kieruje się wymaganiami i oczekiwaniami klienta realizując powierzone zadanie odpowiedzialnie wykluczając użycie wszelkich półśrodków.

Optimum
Tylko jedna z wielu różnych możliwości stanowi optymalne rozwiązanie uwzględniające warunki otoczenia i priorytety projektowe, dlatego też ważna jest analiza warunków początkowych oraz znalezienie czynników warunkujących wdrożenie linii odpowiadającej na bieżące potrzeby klienta, jak i te przyszłe.

Zarządzanie wdrożeniem
Ramon kładzie szczególny nacisk na zarządzanie całym procesem wdrożenia linii aerozolowej. W większości przypadków późniejsze problemy pojawiają się właśnie z niedostatecznego czasu na założenia i analizy związane z produkowaną linią aerozolową oraz brakiem skoordynowanego planu realizacji poszczególnych etapów wdrożenia. 


Copyright © 2008 RAMON Rafał Moskal

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą  Cookies.    AKCEPTUJĘ