Warning: touch() [function.touch]: Unable to create file /home/users/ramon/public_html/typo3/typo3temp/locks/a4bd039098802156452be1103b009850 because Permission denied in /home/users/default/typo3_src-4.2.17/t3lib/class.t3lib_lock.php on line 170
Aerozole RAMON: urządzenia i maszyny aerozolowe. Maszyny do produkcji i napełniania aerozoli: Osiągnięcia
  • Język Rosyjski
  • Język Niemiecki
  • Język Polski

Firma

Więcej informacji

bRafał Moskal/bbr /span class=detaildyrektor zarządzający/spanbr /tel. +48 32 615 13 43br /GSM +48 604 790 776br /e-mail: link ramon@ramon.pl - mailramon@ramon.pl/link

formularz zapytania

Osiągnięcia

"Dla nas największym sukcesem jest każde wdrożenie maszyny aerozolowej, które przyczynia się do realizacji celów biznesowych naszych klientów i stanowi wydajne narzędzie w produkcji aerozoli."

Lider Rynku 2008 - Najlepszy w Polsce produkt

„Bardzo cieszy przyznanie wyróżnienia dla naszych produktów w tak prestiżowym konkursie. Jury doceniło szczególne cechy naszych produktów – przede wszystkim jakość, technologię wykonania i doskonałe dopasowanie do potrzeb zarówno dużych, jak i średnich przedsiębiorstw” - Rafał Moskal, właściciel i dyrektor zarządzający firmy Ramon.

Celem konkursu Lider Rynku jest wyróżnienie i promocja firm, produktów oraz usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe. W konkursie - w odróżnieniu od innych tego typu projektów w Polsce - nie ma zasady uznaniowości. Wygrywa najlepszy, co gwarantują przepisy regulaminu konkursu, będącego załącznikiem umowy zawartej pomiędzy uczestnikiem, a organizatorem.


Copyright © 2008 RAMON Rafał Moskal

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą  Cookies.    AKCEPTUJĘ